MODŘICKÝ TURNAJ VYHRÁL MARTIN VRÁNA

6b0894b4 d69a 4a4c 91c5 5c64c28f1faePoslední lednovou sobotu se v Modřicích u Brna konal každoroční turnaj ve stolním hokeji (šprtci) pořádaný teamem B.H.C. Dragons Modřice ve spolupráci s českým svazem billiard-hockey.

Turnaj byl zařazen do ČESKÉHO POHÁRU 2020 v kategorii ČP 12, žákovské tour 2020 a byl vhodný také pro neregistrované hráče. Turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 71 hráčů a z toho 6 hráčů se úspěšně účastnilo pod našimi Doudeenskými barvami.

Celkový turnaj vyhrál Martin Vrána za Doudeen team, pouhý 1 gól dělil od vítězství druhého hráče Simona Kaňu, startujícího za team Gunners Břeclav a na krásné bronzové pozici se umístil hráč domácích Dragons Modřice Miroslav Škorpík. Naše družstvo nedominovalo ale jen v celkovém pořadí, ale 1. místo v kategorii starších žáků získal Kryštof Dohnálek a zlato si odvezl i Michal Trávník z kategorie mladších žáků.

Ti nejlepší byli odměněny poháry a hodnotnými cenami. Na naše účastníky jsme patřičně pyšní a všem jim moc gratulujeme k úspěchům a doufáme, že se potkáme na dalším turnaji.