19.ROČNÍK VÁNOČNÍHO TURNAJE VYHRÁL MAJER

19.ročník tradičního Vánočního turnaje v Bohunicích byl v druhou prosincovou sobotu doménou domácích. Turnaje kategorie expres se zúčastnilo neuvěřitelných 37 hráčů. Mimo nich se v přestávkovém programu vystřídalo u tří pater švédské bedny, kam jsme umístili stůl pro naše nejmenší vystřídalo nespočet benjamínků, kteří se turnaje nezúčastnili.

Turnaj, který se hraje tabulkovým systémem bez rozhodčích byl v 15 hodin kompletně odehrán a většina hráčů měla na svém kontě osm odehraných utkání. Ve vyřazovací části jsme pak byly svědky nejednoho prodloužení a samostatných nájezdů, které byly pro spousty mladých hráčů velkou neznámou a příjemným zpestřením. 

Turnaj s Vánoční tématikou vyhrál bez zaváhání domácí Zdeněk Majer, který si ve finále poradil s týmovým kolegou Martinem Vránou. Na stupních vítězů doplnil doudeenské trio Michal Franěk.

Nejlepším žákem roku narození 2005 a mladší byl břeclavský Jan Doležal. Ten se obklopil na stupních vítězů domácím Tomášem Grymem na druhém místě. Třetí skončil zástupce oddílu Šprti Mutěnice Kryštof Dohnálek.

Mezi ženami ovládla turnaj rovněž domácí zástupkyně Bára Fraňková. Na tu nestačila Lenka Švédová z Mutěnic ani třetí Magdaléna Holcová hájící též barvy THE OREL BOHUNICE. 

Všem účastníkům děkujeme a přejeme krásné prožití svátků Vánočních.

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/57-modricky-turnaj-vyhral-martin-vrana
  • /index.php/cs/news/55-zveme-vas-na-tradicni-vanocni-turnaj-2

Menu