V BOHUNICÍCH SE ODEHRÁL OREL CUP ČP12


9.listopadu 2019 si našlo do orlovny v Brně-Bohunicích cestu 34 účastníků na poslední turnaj sezóny kategorie ČP12 v Brně. Turnaje se nemohl zúčastnit čerstvý vítěz "Ledaers trophy" Martin Vrána, kterého tak zastoupil na stupních vítězů jeho týmový kolega a nejlepší střelec uplynulé sezóny 1.ligy družstev Michal Franěk. Ten si stejně jako vítěz souběžně hraného turnaje v Meziboří Jiří Nakládal připsal pět vítězství a jednu remízu. Na stupně vítězů doprovodil domácího Doudeena druhý Patrik Tirpák z Modřic a bronzový Patrik Juchelka hájící barvy SHL Brno.

 Nejlepší ženou turnaje se stala Michaela Grabinská od úřadujích mistrů z Ostravy. Nejlepším starším žákem se stal Erik Stohanzl a mladším žákem Ondřej Babič - oba Břeclav.

Turnaje se zúčastnil i nové vzniklý tým "Šprti Mutěnice" patřící pod kmenovou soupisku Doudeen Teamu. V rámci zápisného věnoval oddíl Šprtů z Mutěnic do turnaje hojné zápisné v podobě vinného moku z Mutěnic a plodů z naší zahrádky - červených rajčat pro zdravou mládež.

Oddíl vede v Mutěnicích Petr Švéda za podpory předsedy TJ Sokol Mutěnice Tomáše Mičoly. Kroužek probíhá v Mutěnicích 2x týdně a věřím, že jej v rámci rozvoje sportu přijmete do mapy šprtce se vstřícností a nadšením.

15.11. je k dispozici Expres turnaj v Mostě. Poslední listopadový víkend je na programu Mistrovství ČR ve městě Břeclav. O víkendu 16.11.2019 se ve Žďáře nad Sázavou sejde pět finalistů druhé ligy družstev i za účasti týmu THE Orel Bohunice. Držíme pěsti. 

 

 

Vytisknout