KVARTÁL V DOBRÉ VODĚ VYHRÁL MARTIN VRÁNA

Po prázdninové přestávce absolvovala osmička hráčů bohunických orlů výlet do Dobré Vody u Českých Budějovic. Cílem byl předposlední kvartální turnaj, který patří mezi kvalifikační turnaje pro MČR. To se letos koná ve městě Břeclav.

Po příjezdu naše malá skupinka nevěřila, že bude co do počtu tvořit téměř pětinu turnaje . Na turnaji v Dobré Vodě se v 10 hodin sešla na poměry kvartálu pouhá padesátka startujících. O to dřívější byl však i konec a odjezd nedomácích týmů. 

Především bohuničtí se mohli radovat více než ostatní. V jejich řadách byl totiž i celkový vítěz turnaje - Martin Vrána, který nepoznal hořkost porážky a domů letos přivezl již druhý pohár z turnaje kategorie ČP36. Velkou radost prožil i jeho týmový kolega Ivan Franěk, jenž sice stanul na nepopulárním 4.místě, ale i tak je toto umístění jeho životním maximem a skvěle, tak časuje formu před vyvrcholením soutěží družstev.

Vzornou reprezentaci domácích zachránil na druhém místě Václav Zíka. Třetí místo získal na pomocné body Ondřej Procházka z Boskovic. Stejný červený dres měla vedle něj i nejlepší žena turnaje Petra Zajíčková.

Turnajový program pokračuje v září turnaji menší kategorie ČP12. 

14.září si můžete zajet do Modřic na turnaj Dragonů. O osm dní později je turnaj stejné kategorie v Boskovicích.

Na začátku října se pak znovu roztáčí kola soutěží družstev.

Ať to tam padá :)

Tagy: Bohunice, Šprtec , Doudeen Team, Orel, Martin Vrána, Stolní hokej, Billiard hockey šprtec

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/50-sprtec-v-popredi-brnenskeho-roku-sportu
  • /index.php/cs/news/48-stolni-hokejistem-pod-jostem

Menu