BRNO ŠPRTEC OPEN PO TÉ UŽ JEN VÁCLAVÁK

Vážené členky a členi Českého svazu Billiard Hockey,

 

v posledních dnech jste pravděpodobně zaznamenali pozvání na akci pro náš sport jménem šprtec poměrně zajímavou. Jedná se o akci pro širokou veřejnost s názvem „Brno šprtec Open“, která vznikla v rámci programu Brněnský rok sportu. Po úspěšném vystoupení brněnských orlů na brněnském výstavišti, kde si mohli návštěvníci 3 týdny vyzkoušet hru jménem šprtec je teď podobná akce cca na 3 hodiny k mání na jednom z největších náměstí v Brně a to na Moravském náměstí. Start exhibice je v pátek 31.5.2019 v 15 hodin.

 

Akce je určena pro širokou veřejnost a vzhledem k umístění se předpokládá při nejmenším velký zájem kolemjdoucí veřejnosti.

 

Brno Šprtec Open se zúčastní různé brněnské městské části včetně jejich vedení a též významné osobnosti ze sportovního, kulturního a politického okruhu.

 

Hrát se má cca na 10-15 stolech, na kterých by bylo vhodné zajistit pořadatele z řad hráčů stolního hokeje, kteří by právě příchozím dokázali vysvětlit některé základy hry šprtec.

 

Vzhledem k tomu, že k akcím tohoto charakteru nejsme jakožto svaz Billiard hockey šprtec zvaní každý týden poprosil bych Vás všechny zapálené do této hry o spolupráci.

 

Všichni, jenž budou chtít pomoci při obsluze veřejnosti v čase cca od 14:30 do 18 hodin nechť napíší email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Jejich účast pro nás bude znamenat případné navýšení počtu stolů, které budeme moci na akci obsloužit.

 

U stolů budeme rozdávat propagační materiály s pravidly stolního hokeje a též s informacemi, kam si široká veřejnost může přijít šprtec zahrát. Ty kluby, jenž chtějí své kroužky uvést v těchto propagačních materiálech poprosím o zaslání jejich kroužku, adresy, kontaktu na pořadatele a času konání jejich kroužku. Nejpozději do 24.5.2019, abychom stihli vytisknout v dostatečném počtu.

 

Jak již článek napovídá, akce tohoto charakteru je pro náš sport poměrně významná, proto apelujeme na oddíly z jižní Moravy o zapojení se. Uvědomuje si, že tento počin může překonat už jen propagační akce na Václavském náměstí v Praze.

 

Těším se, že si akci užijeme.

 

Za spolupořadatele

 

Michal Franěk

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/48-stolni-hokejistem-pod-jostem
  • /index.php/cs/news/46-doudeeni-byli-v-peti-stoprocentni

Menu