DOUDEENI BYLI V PĚTI STOPROCENTNÍ

Jeden volný víkend dělil Doudeeny mezi jednotlivými koly první ligy družstev. V dubnu si odnesli černožlutí 4 body z Boskovic. 11.května vyjela pětice bohunických na výlet do Ostravy. Hned v prním utkání je čekal sousední tým z Modřic. Při posledním vzájemném střetnutí sebrali doudeeni vítězství modřickým drakům v poslední směně a tak se čekala odveta. Doudeeni po prvních dvou směnách vedli 4:1. Zaskočeni bezzubostí soupeře a vedení výborně hrajícím kapitánem Jakubem Chytilem pokračovali v nastoleném trendu až do čtvrté směny. V té zápas zlomili vítězstvím v kole 4:1. Celkově dovolili soupeři za celý zápas pouhé tři výhry zatímco sami doudeeni jich zvládli rozdat 12 i při absenci svých standartních bodařů - sourozenců Martinčičových. Otřeseni dragoni se po té snažili napravit reputaci s letos výborně hrající Ostravou. I přes velké množství vyrovnaných zápasů zvítězili šprtmejkři poměrně snadno 7:3. Dragoni zvládli ve dvou zápasech pouhých 6 bodů a výrazně se jim změnila původně dobře rozehraná cesta za titulem.

K překvapení všech si pak bohuničtí vyšlápli v posledním duelu na Ostravu. Dvoubodový náskok drželi doudeeni do třetí směny. Tu čtvrtou vyhráli 3:1 a do poslední směny, tak šli za stavu 7:3. I přes značnou snahu soupeře o vyrovnání zvítězil Doudeen Team po týmovém výkonu 9:5. 

Svou reputaci si po domácí prohře s Doudeeny vylepšili čerství vítězové ČMP z Boskovic. Na domácí půdě mistra z Dobré Vody zvítězili 12:10 a zásadně tak zamíchali provoligovou tabulkou. První body připsala Praha, jenž remizovala s Gunners 8:8. Pro Břeclav i Prahu to však byly jediné body dne. Boskovice přehráli Prahu 14:6. Dobrá Voda Břeclav 13:9. Na další výsledky se mohou fanoušci první ligy těšit 8.června. Dobrá Voda přivítá na své palubovce znovu Boskovice a k nim Dragons Modřice. 

Na nedělní druhou ligu si Bohunice vylosovaly černého Petra v podobě výpravy do Mostu. Ani to však týmu s dvěma nováčky v sestavě nesebralo vítr s plachet a v Mostě utržily Bohunice pouze jedinou prohru s Mostem. To v této chvíli stačí bohunickým na postupové druhé místo za týmem Gunners Břeclav. Stejný počet bodů má třetím místě Žďár nad Sázavou. Na první pětici stačí body B.H.C. Dobrá a Mostu.

 

 

Vytisknout