MISTŘI MAJÍ SVÉ PRVNÍ PROHRY

V sobotu 27.4. bylo na programu třetí kolo 1.ligy družstev. Svou první prohru zaznamenal mistr z Dobré Vody, který podlehl rozjeté Ostravě 8:11. Navíc se téměř konalo překvapení kola. Dobrá Voda utekla hrobníkovi z lopaty s Gunners Břeclav až v poslední minutě a zvítězila nejtěsnějším rozdílem 11:10. V zápise se pak objevily některé sporné momenty ze zápasu Mach - Káńa, kde údajně došlo k nedovolenému tahu a vulgárnímu chování. Rozhodčí však celé nařčení vetoval včetně zápasového verdiktu o případném "tahání".

Ostrava, které porazila aktuálního mistra i přesto prohrála s domácími Dragons Modřice. Ostrava dala dohoromady pouze 7 vítězství, zatímco draci z Modřic 11. Domácí prostředí Modřicím plně vyhovovalo, protože navíc smázli Břeclav poměrem 13:2.

Čerství vítězové ČMP z Boskovic přivítali na nové domácí palubovce Doudeeny a Prahu. Od mistrovských Boskovic se tak čekalo hladké vítězství nad oběma soupeři. S černožlutými Doudeeny vymazaly Boskovice ve třetí směně tříbodové manko a šli do čtvrtého kola za stavu 5:5. V následujících deseti zápasech však přidaly Boskovice pouze jediný bod a mistr byl tak pokořen hned v nejbližší možné příležitosti 12:6. Hlavní příčinou byl i fakt, že bodově vyšel na prázdno lídr Boskovic Jakub David, jenž zaznamenal tři prohry s celkovým skóre 0:9. 

Domáci si spravili náladu v zápase s Prahou, kterou porazili poměrně hladce 13:7 a poslední zápas v domácím prostředí tak mohli soudcovat zápas Doudeenů s Prague NHL. Ani zde nevytvořili hráči z hlavního města velký vzdor a zápas bez předsedy Českého svazu Billiard-Hockey prohráli vcelku jednoznačně 7:16.

Další kolo je připraveno na 11.5.2019. Hrát se bude v Ostravě a Dobré Vodě.  (Na úvodní fotografii dobře naladěný zástupce kapitána Jakub Chytil Doudeen Team ve vítězném zápase s Prahou)

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/46-doudeeni-byli-v-peti-stoprocentni
  • /index.php/cs/news/44-boskovice-ovladly-kvartal-v-brne

Menu