STOLNÍ HOKEJ V BOHUNICÍCH ZÍSKAL OCENĚNÍ

Bohunický šprtec si odnesl v neděli 17.3.2019 ocenění za významnou pomoc při spolupořádání akce sto let Republiky na brněnském výstavišti. Medaily předal sportovec roku ze síně slávy Jihomoravského kraje Božetěch Kostelka - Syn prvního náčelníka vyškovských Orlů. Stál za obnovou celé tělovýchovné organizace, které se plně věnuje od roku 1989. Dodnes se snaží zapojit co nejvíce mladých lidí a dětí do sportovních a kulturních činností Orla. Zasloužil se o to, že se organizace vrátila do rukou těch, kteří ji vybudovali. 

Samotné ocenění je takovou malou pozvánkou k dalšímu pořadatelskému mylníku, jenž proběhne 31.5.2019 v samém centru Brna pod názvem "Šprtec open"

Akce je pořádána k příležitosti 110.výročí založení ORLA. Turnaj ve stolním hokeji, kde jsou vítání malí i velcí, aby změřili své síly pod širým nebem bude co do rozsahu pořadatelských aktivit pro Doudeen Team zatím největší akcí. 

Vzhledem k lokalitě je očekávána velká návštěva veřejnosti i rekordní počet šprtecových stolů pod širým nebem. Snad vyjde počasí a akci si všichni užijí. 

Těšíme se i na Vaši účast.

Bližší info bude brzy doplněno.

 

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/43-doudeen-team-obhajil-na-cmp-bronz
  • /index.php/cs/news/41-doudeeni-na-konci-dne-remizovali-s-dragony

Menu