DOUDEENI NA KONCI DNE REMIZOVALI S DRAGONY

9.března pokračovala v Ostravě a Boskovicích nejvyšší soutěž družstev ČR 1.liga. V našem hlavním městě začala svou sezónu mistrovská Dobrá Voda, která první klání pozorovala z role rozhodčích. Souboj Dragonů s domací Prahou skončil lépe pro zelené Modřice s poměrně jasným výsledkem 10:6. Ani ve druhém utkání na Braníku nedošlo k žádnému překvapení a Dobrá Voda zcela jednoduše smetla Doudeen Team 13:7. Více se jihočeští mistři zapotili s Prahou, která byla na dostřel ještě v posledním kole. Ani zde, však favorit nezaváhal a zvítězil nad Prahou 11:9. Pražane prohrávali před poslední směnou o pět bodů.

V posledním uktání dne si šly Modřice 80% utkání pro dva body. Svůj cíl ukázali již v první směně, kterou vyhráli 4:1 a ani v dalších směnách to nevypadalo na nějaké zásadní drama (5:2, 6:3 a 8:6). Vzhledem k tomu, že Doudeen Team ani jednou za zápas nevedl ani neremizoval nepředpokládalo se, že by poslední směna skončila 3:1 pro černožluté a celkově zápas s konečným výsledkem 9:9. 

Překvapení nedopustil ani dosavadní lídr z Ostravy. Boskovice si odnesly jasnou prohru 4:13. O moc lépe na tom nebyla ani Břeclav. Ta podlehla Ostravě 3:11. O to zajímavější byl pak zápas dvou poražených. V břeckavské šatně se po debaklu v prvním kole v Brně zvedl čerstvý vítr. Boskovice i přes 4 výhry Jakuba Davida prohrály s Gunners 7:9.

Další kolo první ligy je na programu až 27.dubna. Před tím si mohou stolní hokejisté zahrát ČMP v Praze již na konci března.

Druhá liga pokračovala v Dobré a Břeclavi. Právě Břeclav aktuálně vede druhou ligu, když nezaváhala v žádném svém střetnutí druhého kola. Lépe je však na tom Žďár nad Sázavou, kde nastoupil i mistr Evropy z let minulých Martin Kučera. Žďár má totiž pouze o bod méně, ale navíc i o zápas a prohru méně. Třetí místo i přes remízový den drží i loni třetí Bohunice. Bodově je však druhá liga letos vyrovnaná i na ostatních příčkách. V první pětici je obháce ze Stochova stejě tak béčko Modřic. Zatím těsně pod branami finále je BHC Dobrá, Boskovice a Most. Nováček ze Střelic na svou první výhru již 3 zápasy marně čeká.

I druholigový týmy se mohou přihlásit do Českomoravského poháru družstev. Uvidíme, zda-li tuto možnost některé týmy využijí. 

Aktuální tabulky i výsledky druhé ligy můžete najít zde: 1.LIGA TABULKA a 2.LIGA TABULKA

 

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/42-stolni-hokej-v-bohunicich-ziskal-oceneni
  • /index.php/cs/news/40-zacala-1-a-2-liga-druzstev-cr

Menu