ČMP VYHRÁLA PRAHA, DOUDEENI SKONČILI TŘETÍ

Pražský víkend byl na programu první červnové dny. V sobotu letní počasí vystřídalo v neděli deštivé. Stejně jako pořadí po základní části a ve finále. V sobotu se v rámci švýcarského systému představilo v místní tělocvičně 18 týmů z celé ČR. Z nich se jen pětice mohla radovat z postupu do nedělního finále. Podobně jako loni se i letos na prvním místě po základní části umístil tým Doudeen Team s osm a půl bodem měl náskok bodu před druhou Prague NHL a Dragons Modřice. Ze sedmi body postoupil BHK Orel Boskovice a AK47.

Zatímco v sobotu se hrálo jednokolovým systémem v neděli se mohly všechny týmy poměřit v kolech třech. Nejvíce se dařilo Prague NHL posílené o chlapce z Dobré Vody, kteří si dokráčeli bez větších obtíží pro první vítěztství ČMP v historii klubu. Druhý skončil AK 47 (Pelikán, Koloděj, David, Procházka), jenž se díky nervózní koncovce s Dragons Modřice bál o své stříbro do poslední sekundy. Především díky remíze Jakuba Davida s Víťou Boháčkem zůstalo stříbro u tohoto složeného týmu.

Třetí místo putuje k Doudeen Teamu, který od roku 2010 chyběl ve finále pouze jednou. Čtveřice Majer, Vrána, Martinčič J. a Franěk M. prohrála pouze s Dragons Modřice, kteří nakonec obsadily nepopulární 4.příčku a obhajobu z ruského Petrohradu nepřidají. Černého Petra v červeném dresu si odnesly Boskovice, jenž skončily páté.

Současně s nedělními družstvy probíhala i soutěž jednotlivců. Nejlépe si mezi třiceti osmi účastníky vedl Michal Martinčič hájící barvy Doudeen Teamu. Bez prohry v turnaji tak zaslouženě oslavil svůj první vyhraný turnaj v kariéře. Z doudeenských barev skončil na 21.místě Radek Pavliš, na 22.místě Ivan Franěk a 28. Jakub Kloupar.

Nutno podotknout, že titul nejlepší ženy získala Kateřina Klimková, jenž skončila i třetí mezi všemi účastníky a pohár přebírala téměř bez dresu. Ten ji nakonec půjčovala její týmová kolegyně.

 

 

 

 

Vytisknout E-mail

  • /index.php/cs/news/15-doudeeni-zaskocili-dragony-i-ostravu
  • /index.php/cs/news/11-doudeeni-obratili-zapas-vterinu-pred-koncem

Menu