O nás

Jsme tým lidí, které spojuje zajímavý sport a touha vítězit. První zmínky o stolním hokeji v Bohunicích se datují k roku 1992. Sdružujeme hráče všech věkových kategorií. Naše hlavní aktivity jsou pořádání zájmových kroužků, prezentace stolního hokeje a účast v republikových respektive v evropských soutěžích.

 

 

V rámci našeho oddílu pořádáme každý čtvrtek od 18 hodin kroužek stolního hokeje, kterého se zúčasťnuje široká veřejnost. Mimo interní soutěže hrajeme v rámci unie hráčů stolního hokeje i soutěže jednotlivců a družstev. V soutěžích vystupujeme pod názvem THE Orel Bohunice případně v první lize či Českomoravském poháru pod názvem Doudeen Team. Z naší historie se hlásíme k našim předchůdcům KSH Orel Bohunice a THE Pařez Brno.

Několikrát do roka jsme oslovování na různé akce jako doprovodný program. V posledních letech se jednalo o den dětí (zde působíme jako jedna z disciplín) , pochod pro veřejnost pod záštitou ZŠ Vedlejší (zde působíme jako jedno ze stanovišť), setkání seniorů (součást kůlturního programu), sraz hokejových fanoušků Kometa Brno (doprovodný program pod širým nebem), prezentace stolního hokeje ZŠ Armenská (přestávkový program pro žáky v chodbách místí školy), Czech Open 2017 (mezinárodní turnaj stolních hokejů).

Pokud i vy máte zájem o prezentaci při Vaší akci neváhejte nás kontaktovat:

Michal Franěk

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: +420 728 238 898

Většinu akcí pořádáme z řad dobrovolníků zdarma. Při vzdálenějších místech řešíme cenu za dopravu stolů a nezbytné občerstvení pro předvádějící (předvším pod širým nebem pitný režim). V rámci předváděcích akcí je naší působností Brno a okolí.

Pokud si chcete zakoupit vybavení na stolní hokej můžete využít tento eshop: http://www.stolnihokej.eu/

 

 

 

Vytisknout E-mail

Menu