Úvod

Vítejte na stránkách bohunického Doudeen Teamu

Jsme tým lidí, které spojuje zajímavý sport a touha vítězit. První zmínky o stolním hokeji v Bohunicích se datují k roku 1992. Sdružujeme hráče všech věkových kategorií. Naše hlavní aktivity jsou pořádání zájmových kroužků, prezentace stolního hokeje a účast v republikových respektive v evropských soutěžích. Nebráníme se však ani jiným sportovním či kůlturním aktivitám. Ta hlavní je součinost s jednotou Orel Brno Bohunice, která je pro nás domácím působištěm od počátku našeho vzniku.

 PRAVIDLA    KONTAKT   

FOTOGALERIE    INTERNÍ SOUTĚŽ   

 1.LIGA    2.LIGA

Družstvo 1.ligy ČR - DOUDEEN TEAM

Družstvo 2.ligy ČR - THE OREL BOHUNICE

 =======================================

Naši hlavní partneři:

 

Jednota Orel Bohunice je občanské sdružení provozující sportovní, kulturní a duchovní činnost všech věkových kategorií.

 

 
Zednictví Franěk je sdružení zabývající se všemi stavebními profesemi.
 
 
Společnost TRASER spol. s.r.o. vznikla v roce 1991 jako odborná firma poskytující služby v protipožární technice pro ochranu zdraví osob, životů, objektů a majetku při možných požárech.
 
 
Divadlo na Pavlači je autorský, avantgardní, možná nezávislý, zcela jistě nekonformní, intelektuálně založený, krutě surrealistický, pavlačový divadelní spolek.
 
 
Firma Pařez - zdravotně technické práce má nepřetržitou pracovní dobu, všechny práce provádí v termínech určených zákazníkem (tzn. i v noci či ve volných dnech) tak, aby nedošlo k omezení či dokonce přerušení provozu a nedocházelo k ekonomickým ztrátám. Při předpokládané pravidelné péči o objekt poskytují záruku na své služby prakticky nepřetržitou. Případný ojedinělý lokální výskyt škůdců řeší okamžitě na vlastní náklady. 
 
 
Úřad městské části města Brna, Brno-Bohunice

 

WEBHOSTING

Vytisknout